Pano Dijital Baskı 2015 yılında Kentpark AVM’de "Son teknoloji cihazlarla, bilgisayar ve baskı tekniklerii kullanarak müşterilerine kaliteli dijital ve tekstil baskı hizmeti" vermek ilkesiyle yola çıkmıştır.

Pano Dijital Baskı geçen 5 yıllık süreçte kaliteli, hızlı ve güven veren hizmetiyle Ankara’da ve Türkiye’nin birçok ilinde bu alanda akla gelen ilk firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Günümüzde hemen hemen her alanda kalite standartlarını belirleyen müşterilerimiz, 2015 yılından beri Pano Dijital Baskı’yı Ankara’nın baskı firmaları arasında yer almasını sağlamış ve kurulduğu günden buyana sayısız müşterisinin ve birlikte çalıştığı firmaların gerek sevdiklerine, gerekse organizasyonlarına katkıda bulunarak dijital baskı hizmeti vermiştir.

Alanında uzman, deneyimli ve güvenilir kadrosuyla tüm yıl boyunca tatiller dâhil hiç kapanmadan 10:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vererek, 2015 yılından itibaren Ankara’da ilk tatiler dahil hizmet veren dijital ve tekstil baskı merkezi olmuştur.

Kaliteden ödün vermeden hızlı çözümler sunan Pano Dijital Baskı; tamamen kendi bünyesinde bulunan, baskıya özel tişörtleriyle sadece transfer baskı değil, aynı zamanda tekstil kumaşıyla baskı yapabilme olanağı sunmaktadır.

Bu teknik sayesinde çok daha kaliteli ve dayanıklı olan; kumaşın içine işli baskılı tişörtler üretebilmektedir. Aynı sistemle bardak, saat, puzzle, kanvas tablo gibi daha birçok üründe kaliteli baskı yapan firmamız, 2017 yılında hizmet alanını daha da büyütmüş ve bu sayede minimum maliyetle, maksimum kaliteyi tüm müşterilerine sunabilmektedir.

a
b
c
d
e
f
l
h
j
k